Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 120 x 80 x 93 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 111 x 71 x 61 cm |
| provedení | dno a strany uzavřené 4 kolečka kola a šrouby jsou dodávány samostatně |
| materiál | 1 A nový materiál HD-PE |
| objem | 535 litru |
| hmotnost | 32,99 kg |
| odkaz | není vhodné pro kapaliny |
| Barva | základna: Stříbrošedá podobný RAL 7001 nohy: Dopravní černá podobný RAL 9017 |
| stohovací výška | 76 cm |





