Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 30 x 22 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 37 x 27 x 21,5 cm |
| využitelná vnitřní výška ve stohu | 19,3 cm |
| provedení stěn | uzavřené |
| Provedení dna | hladké, uzavřené |
| Držadla čelní strana | zavřená |
| držadla podélná strana | zavřená |
| objem | 20 litru |
| hmotnost | 1,3 kg |
| materiál | PP |
| Informace o výrobku | V důsledku používání rozmanitých surovin se nelze vyhnout kolísání barevných odstínů |
| Barva | Stříbrošedá podobný RAL 7001 |
Informace o výrobku
Příslušenství


Kostkové pěnové polstrování pro euro přepravky
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
od 870,37 Kč


Paletová víka pro euro přepravky
DE 43
DE 43
od 67,97 Kč



