Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 30 x 23,5 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 37 x 27 x 19,7 cm |
| využitelná vnitřní výška ve stohu | 19,7 cm |
| provedení stěn | uzavřené |
| Provedení dna | hladké, uzavřené |
| držadla | zavřená |
| držadla podélná strana | zavřená |
| ve složení | 1x EG 43/22 HG BO 1x SD 43 |
| objem | 20 litru |
| hmotnost | 1,72 kg |
| odkaz | Nový design: Rukojeť s rádiusem; hladké provedení dna |
| materiál | PP |
| Informace o výrobku | V důsledku používání rozmanitých surovin se nelze vyhnout kolísání barevných odstínů |
| Barva | Kontejnery, Víko: Stříbrošedá podobný RAL 7001 Závěsy a zámky: Dopravní černá podobný RAL 9017 |
Informace o výrobku
Příslušenství


Kostkové pěnové polstrování pro euro přepravky
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
od 1 053,15 Kč




