Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 30 x 7,5 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 37 x 27 x 7 cm |
| využitelná vnitřní výška ve stohu | 5,8 cm |
| provedení stěn | uzavřené |
| Provedení dna | hladké, uzavřené |
| Držadla čelní strana | zavřená |
| držadla podélná strana | zavřená |
| objem | 6,9 litru |
| hmotnost | 750 g |
| materiál | PP |
| Informace o výrobku | V důsledku používání rozmanitých surovin se nelze vyhnout kolísání barevných odstínů |
| Barva | Stříbrošedá podobný RAL 7001 |
Informace o výrobku
Příslušenství


Kostkové pěnové polstrování pro euro přepravky
EG S SEWW 43/75
EG S SEWW 43/75
od 240,06 Kč


Vkládací boxy Dvojnásobné dělení příčné
EK 2/50 43
EK 2/50 43
od 61,10 Kč


Paletová víka pro euro přepravky
DE 43
DE 43
od 88,34 Kč


