Detaily
| Skládá se z | Kbelíky s víkem, plastové držadlo |
| Vnější rozměry D x Š x V | 37,1 x 23,9 x 20,8 cm |
| Vnitřní rozměr výška | 19 cm |
| hmotnost | 555 g |
| Barva | Dopravní bílá podobný RAL 9016 |
| ISO-objem | 12,8 litru |
| Držadla | plastové držadlo |
| Víka | s víkem |
| materiál | PP |


