Detaily
| Skládá se z | Kbelíky s víkem, plastové držadlo |
| Vnější rozměry D x Š x V | 39,4 x 29,4 x 21,1 cm |
| Vnitřní rozměr výška | 19 cm |
| hmotnost | 749 g |
| Barva | Dopravní bílá podobný RAL 9016 |
| ISO-objem | 17 litru |
| Držadla | plastové držadlo |
| Víka | s víkem |
| materiál | PP |
| Skládá se z | Kbelíky s víkem, plastové držadlo |
| Vnější rozměry D x Š x V | 39,4 x 29,4 x 21,1 cm |
| Vnitřní rozměr výška | 19 cm |
| hmotnost | 749 g |
| Barva | Dopravní bílá podobný RAL 9016 |
| ISO-objem | 17 litru |
| Držadla | plastové držadlo |
| Víka | s víkem |
| materiál | PP |
Nakonfigurujte si svůj požadovaný výrobek zcela podle Vašich potřeb:
Vyberte požadovanou barvu pro jednotlivý komponent (jednotlivé komponenty) výrobku.