Detaily
| Skládá se z | Kbelíky s víkem, plastové držadlo |
| Vnější rozměry D x Š x V | 39,4 x 29,4 x 24,7 cm |
| Vnitřní rozměr výška | 22,7 cm |
| hmotnost | 849 g |
| Barva | Dopravní bílá podobný RAL 9016 |
| ISO-objem | 20 litru |
| Držadla | plastové držadlo |
| Víka | s víkem |
| materiál | PP |


