Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 80 x 60 x 44,3 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 70,7 x 50,7 x 39,3 cm |
| provedení | Se 2 kolečky a teleskopickou rukojetí |
| Hloubka víko + dno | 5,8 + 33,5 cm |
| stohovací výška | 44 cm |
| hmotnost | 10,29 kg |
| objem | 150 litru |
| Zámek | bez zámku |
| Rukojeti – počet | 2 rukojeti |
| Rukojeť – provedení | 2 rukojeti na přední straně |
| Výbava | nevybavené |
| materiál | PP |
| Certifikace | IP67, UN |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


Polstrování
od 8 598,03 Kč


Výplňové polstrování
od 11 840,66 Kč


Tlumicí molitan
od 9 118,91 Kč
Příslušenství


Vložka do víka – PU nopková pěna pro CP 86
CP SEDNW 86
CP SEDNW 86
od 675,82 Kč


Pěnová vložka z měkké pěny vhodné pro ochranné kufry
CP S SEW 8644
CP S SEW 8644
od 3 462,87 Kč


Zámek do ochranného kufříku
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 184,82 Kč





