Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 60 x 40 x 27,8 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Hloubka víko + dno | 4,8 + 21,1 cm |
| stohovací výška | 27,5 cm |
| hmotnost | 4,65 kg |
| objem | 46 litru |
| Zámek | bez zámku |
| Rukojeti – počet | 1 rukojeť |
| Rukojeť – provedení | 1 rukojeť na boční straně |
| Výbava | Celoobvodové polstrování |
| materiál | PP |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


nevybavené
od 1 705,56 Kč


Výplňové polstrování
od 4 057,98 Kč


Celoobvodové polstrování s přihrádkami
od 3 214,29 Kč


Polstrovaná vložka
od 7 954,87 Kč


Polstrovaná vložka T
od 5 892,30 Kč


Tlumicí molitan
od 4 090,63 Kč
Příslušenství


Ramenní popruh se 2 karabinami
CP SG R
CP SG R
od 869,26 Kč


Zámek do ochranného kufříku
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 184,82 Kč





