Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 60 x 40 x 27,8 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Hloubka víko + dno | 4,8 + 21,1 cm |
| stohovací výška | 27,5 cm |
| hmotnost | 4,23 kg |
| objem | 46 litru |
| Zámek | bez zámku |
| Rukojeti – počet | 1 rukojeť |
| Rukojeť – provedení | 1 rukojeť na boční straně |
| Výbava | nevybavené |
| materiál | PP |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


Výplňové polstrování
od 2 601,20 Kč


Celoobvodové polstrování
od 2 853,48 Kč


Celoobvodové polstrování s přihrádkami
od 2 677,82 Kč


Polstrovaná vložka
od 6 602,02 Kč


Polstrovaná vložka T
od 4 891,05 Kč


Tlumicí molitan
od 3 408,44 Kč
Příslušenství


Vložka do víka – PU nopková pěna pro CP 64
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
od 269,84 Kč


Celoplošná vycpávka vhodné pro ochranné kufry
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
od 552,42 Kč


Polstrovaná vložka do ochranného kufříku
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
od 4 020,93 Kč






