Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 120 x 40 x 16,8 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Hloubka víko + dno | 3,8 + 11 cm |
| stohovací výška | 16,5 cm |
| hmotnost | 7,6 kg |
| objem | 57 litru |
| Zámek | se 4 jednotně zamykanými zámky |
| Rukojeti – počet | 3 rukojeti |
| Rukojeť – provedení | 1 rukojeť na boční straně, 2 rukojeti na čelní straně |
| Výbava | nevybavené |
| Počet koleček | 2 |
| materiál | PP |
| Certifikace | IP67, UN |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


Polstrování
od 207,18 €


Výplňové polstrování
od 270,57 €


Tlumicí molitan
od 198,15 €






