Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 11,7 x 9 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 37,1 x 9,9 x 8,8 cm |
| využitelná vnitřní výška ve stohu | 8,1 cm |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 7,6 x 4,7 cm |
| místo pro etikety Š x V | 6,6 x 4,3 cm |
| objem | 3 litru |
| hmotnost | 330 g |
| materiál | PP |
| Barva | Nebeská modrá podobný RAL 5015 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko RK
ES 109
ES 109
od 10,16 Kč


Příčné dělicí stěny RK
QT 109
QT 109
od 14,48 Kč


Víko proti prachu RK
SD 4117
SD 4117
od 68,38 Kč






