Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 22 x 10,2 x 7,5 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 19,3 x 8 x 6,4 cm |
| Možný počet dělicích příček | 3 |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 6,8 x 4,1 cm |
| objem | 1,08 litru |
| hmotnost | 147 g |
| materiál | PP |
| Barva | Melounová žlutá podobný RAL 1028 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko SK
ES 2
ES 2
od 6,62 Kč


Příčné dělicí stěny SK
QT 2
QT 2
od 9,16 Kč


Víka proti prachu SK
SD 2L
SD 2L
od 52,95 Kč


Perforované etikety SK
PE SK 2
PE SK 2
od 698,79 Kč






