Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 35 x 21 x 20 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 31,4 x 19 x 19 cm |
| Možný počet dělicích příček | 5 |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 15,2 x 12,6 cm |
| objem | 11,7 litru |
| hmotnost | 695 g |
| materiál | PP |
| Barva | Melounová žlutá podobný RAL 1028 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko SK
ES 4H
ES 4H
od 14,00 Kč


Příčné dělicí stěny SK
QT 4H
QT 4H
od 23,17 Kč


Víka proti prachu SK
SD 4
SD 4
od 73,83 Kč


Perforované etikety SK
PE SK 4
PE SK 4
od 698,79 Kč






