Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 50 x 31 x 20 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 45,5 x 28,1 x 18,9 cm |
| Možný počet dělicích příček | 8 |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 24 x 12,6 cm |
| objem | 25 litru |
| hmotnost | 1,17 kg |
| materiál | PP |
| Barva | Melounová žlutá podobný RAL 1028 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko SK
ES 5
ES 5
od 28,26 Kč


Příčné dělicí stěny SK
QT 5
QT 5
od 40,48 Kč


Víka proti prachu SK
SD 5
SD 5
od 108,70 Kč


Perforované etikety SK
PE SK 5
PE SK 5
od 698,79 Kč






