Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 30 x 22 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 37 x 27 x 20,5 cm |
| Kontrolní/odběrový otvor | Čelní strana |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 20 x 12 cm |
| provedení | dno a stěny uzavřené, držadla otevřené |
| hmotnost | 1,3 kg |
| materiál | PP |
| Informace o výrobku | V důsledku používání rozmanitých surovin se nelze vyhnout kolísání barevných odstínů |
| Barva | Stříbrošedá podobný RAL 7001 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Paletová víka pro euro přepravky
DE 43
DE 43
od 67,97 Kč





