Detaljer
| Ydermål L x B x H | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Indermål L x B x H | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Sammenklappelige greb | ingen |
| Udførsel | uden lås |
| håndgreb | lukket |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Volumen | 5,3 liter |
| Vægt | 633 g |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Beholder, låg: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hængsler og låse: Antracitgrå lignende RAL 7016 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave






