Részletek
| Külső méret H x S x M | 120 x 80 x 79 cm |
| Belső méret H x S x M | 111 x 71 x 61 cm |
| Kivitel | Az alja és az oldala zárt kivitelű 4 lábbal |
| Anyaga | Osztályon felüli új HD-PE |
| Ktérfogat | 535 liter |
| Súly | 29,79 kg |
| Megjegyzés | folyadékokhoz nem alkalmas |
| Szín | Bázis: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Láb: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Rakatmagasság | 76 cm |
Termékinformáció
Tartozékok


Fedél bigboxokhoz Bigboxokhoz
DE 1208 BB
DE 1208 BB
induló ár 41,00 EUR




