Részletek
| Külső méret H x S x M | 80 x 60 x 79 cm |
| Belső méret H x S x M | 74 x 54 x 64 cm |
| Kivitel | Az alja és az oldala zárt kivitelű 4 lábbal |
| Anyaga | Osztályon felüli új HD-PE |
| Ktérfogat | 250 liter |
| Súly | 14,38 kg |
| Megjegyzés | folyadékokhoz nem alkalmas |
| Oldalfal | csak 2”-es menet vágása lehetséges |
| Szín | Bázis: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Láb: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Rakatmagasság | 77 cm |





