Részletek
| Külső méret H x S x M | 120 x 80 x 79 cm |
| Belső méret H x S x M | 111 x 71 x 61 cm |
| Kivitel | Az alja és az oldala zárt kivitelű 3 talppal |
| Anyaga | Osztályon felüli új HD-PE |
| ENSZ-tanúsítvány | 11H2/Y/*/H/AUER-3295-24-OKF/1800/500 * = Előállítási hónap, Év UN-matrica külön mellékelve az önálló szereléshez |
| Ktérfogat | 535 liter |
| Súly | 40,32 kg |
| Megjegyzés | folyadékokhoz nem alkalmas |
| Szín | Bázis: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 talppal: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Rakatmagasság | 76 cm |
Termékinformáció
Tartozékok
Alkatrészek


Külső talp
KU-A
KU-A
induló ár 8,92 EUR


Középső talp
KU-M
KU-M
induló ár 15,49 EUR




