Részletek
| Külső méret H x S x M | 30 x 20 x 18,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 15 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok elülső oldal | nyitott |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Súly | 903 g |
| Köbtartalom | 7,57 liter |
| Anyaga | ESD PP |
| Alkatrészei | 1 Tárolóláda 1 Csuklópántos fedél 2 Csuklópánt 2 Zárókar |
| Megjegyzés | Új kivitel: Rádiuszos fogantyú, sima aljzatkivitel |
| Szín | forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Spec. térfogati ellenállás* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
* Megjegyzés: felhívjuk a figyelmét arra, hogy a feldolgozási folyamattól függő anyagáramlás miatt a kész alkatrésznek eltérő elektromos tulajdonságai lehetnek.





