Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 18,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 37 x 27 x 14,7 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 14,7 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok | zárt |
| Ktérfogat | 15 liter |
| Súly | 1,71 kg |
| Megjegyzés | Új kivitel: Rádiuszos fogantyú, sima aljzatkivitel |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Zsanérok és reteszek, Koffermarkolat: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Alkatrészei | 1x ED 43/17 HG 2x E KG G |
Termékinformáció
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 43/17
EG S SEWW 43/17
induló ár 33,08 EUR


Ládabetétek 2 Rövid Felosztás
EK 2/150 43
EK 2/150 43
induló ár 5,13 EUR


