Részletek
| Külső méret H x S x M | 30 x 20 x 12 cm |
| Belső méret H x S x M | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 10,5 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok elülső oldal | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Ktérfogat | 5,3 liter |
| Súly | 550 g |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Tartozékok


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 32
DE 32
induló ár 1,30 EUR


