Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 32 cm |
| Belső méret H x S x M | 37 x 27 x 31,5 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 29,3 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok elülső oldal | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Ktérfogat | 30 liter |
| Súly | 1,59 kg |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 43/32
EG S SEWW 43/32
induló ár 64,69 EUR


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 43
DE 43
induló ár 3,39 EUR



