Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 7,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 37 x 27 x 7 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 5,8 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok elülső oldal | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Ktérfogat | 6,9 liter |
| Súly | 750 g |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 43/75
EG S SEWW 43/75
induló ár 12,03 EUR


Ládabetétek 2 Rövid Felosztás
EK 2/50 43
EK 2/50 43
induló ár 3,06 EUR


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 43
DE 43
induló ár 4,41 EUR


