Részletek
| Külső méret H x S x M | 80 x 60 x 52 cm |
| Belső méret H x S x M | 76,7 x 56,7 x 50,5 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 49,3 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | megerősített, zárt |
| Markolatok elülső oldal | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Ktérfogat | 228 liter |
| Súly | 7,37 kg |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A gyártási technológia miatt elkerülhetetlen, hogy a festék ne fátyolosan kerüljön a felületre |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Tartozékok


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 86
DE 86
induló ár 16,98 EUR



