Részletek
| Külső méret H x S x M | 80 x 60 x 33,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 76,7 x 56,7 x 29,7 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 29,7 cm |
| Aljzatos kivitel | megerősített, zárt |
| Súly | 7,07 kg |
| Ktérfogat | 130 liter |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A gyártási technológia miatt elkerülhetetlen, hogy a festék ne fátyolosan kerüljön a felületre |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Zsanérok és reteszek, Koffermarkolat: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Alkatrészei | 1x ED 86/32 HG 3x E KG G 86 |



