Részletek
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 27 cm |
| Belső méret H x S x M | 57 x 37 x 26,5 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 25,3 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok elülső oldal | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Ktérfogat | 56 liter |
| Súly | 2,17 kg |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Zsanér furatkép
Összeszerelési útmutató
Nyomtatott verzió
2.osztályú termék
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 64/27
EG S SEWW 64/27
induló ár 66,95 EUR


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 64
DE 64
induló ár 3,30 EUR



