Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 23,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 19,7 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok | zárt |
| Markolatok hosszanti oldal | zárt |
| Alkatrészei | 1x EG 43/22 HG BO 1x SD 43 |
| Ktérfogat | 20 liter |
| Súly | 1,72 kg |
| Megjegyzés | Új kivitel: Rádiuszos fogantyú, sima aljzatkivitel |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Zsanérok és reteszek: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
Termékinformáció
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
induló ár 34,35 EUR




