Részletek
| Külső méret H x S x M | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Belső méret H x S x M | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Csuklós fogantyú | nincs |
| Kivitel | zár nélkül |
| Markolatok | zárt |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Ktérfogat | 5,3 liter |
| Súly | 633 g |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Zsanérok és reteszek: antracit-szürke hasonló RAL 7016 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió






