Részletek
| Külső méret H x S x M | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Belső méret H x S x M | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Csuklós fogantyú | 2 fogantyú az elülső oldalon |
| Kivitel | Lakattal |
| Markolatok | zárt |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Ktérfogat | 20 liter |
| Súly | 2,32 kg |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Koffermarkolat: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 Zsanérok és reteszek: antracit-szürke hasonló RAL 7016 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Tartozékok


Kockás habpárna Euro-tárolókhoz
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
induló ár 43,62 EUR







