Részletek
| Méretek H x S x M | 80 x 60 x 13,7 cm |
| Felső mű | áttört |
| Kivitel | 6 lábbal |
| Megszakított biztosító perem | külső rögzítés 7 mm |
| Súly | 2,96 kg |
| Tűréshatár ± | 10% |
| Anyaga | HD-PE |
| Szín | forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Megjegyzés | magas polcrendszerhez nem megfelelő |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió




