Részletek
| Külső méret H x S x M | 30 x 20 x 17 cm |
| Belső méret H x S x M | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Betekintő/eltávolítható nyílás | Elülső oldal |
| Fogantyú Sz x M | 11,4 x 10,8 cm |
| Kivitel | Az alja és az oldala zárt Zárt fogantyúk |
| Súly | 549 g |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | ezüst-szürke hasonló RAL 7001 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Tartozékok


Fedél csuklópánt nélkül Euro Tárolóládához
DE 32
DE 32
induló ár 1,30 EUR





