Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 23,4 x 14 cm |
| Belső méret H x S x M | 37,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 13,1 cm |
| Fogantyú Sz x M | 17,6 x 8,7 cm |
| Címkemező Szélesség x Magasság | 17,6 x 8,3 cm |
| Ktérfogat | 11,4 liter |
| Súly | 612 g |
| Anyaga | PP |
| Szín | égszín-kék hasonló RAL 5015 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Tartozékok


Behelyezhető figyelőablak RK
ES 214
ES 214
induló ár 0,60 EUR


Keresztbe felosztó RK
QT 214
QT 214
induló ár 1,04 EUR


Porfedél RK
SD 4234
SD 4234
induló ár 3,72 EUR






