Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 34 cm |
| Színkombináció | Doboz sötétszürke, fedél sötétszürke |
| Rakatmagasság | 33 cm |
| Kivitel | zár nélkül |
| Töltőnyílás | 39,4 x 24,8 cm |
| hasznos belső magasság | 29,7 cm |
| Súly | 2,68 kg |
| Anyaga | ABS |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Furatmintázat opcionális fogantyú
Furatmintázat opcionális fogantyú
Nyomtatott verzió
Tartozékok


Szerszámdobozok szállítórollerei
TB TR 43
TB TR 43
induló ár 59,06 EUR






