Részletek
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 34 cm |
| Belső méretek alul H x Sz | 50,2 x 33 cm |
| Belső méretek felül H x Sz | 53,4 x 36,6 cm |
| Belső méret, magasság | 29,7 cm |
| Súly | 3,17 kg |
| Ktérfogat | 53,5 liter |
| Szín | égszín-kék hasonló RAL 5015 |
| Anyaga | PP |
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 34 cm |
| Belső méretek alul H x Sz | 50,2 x 33 cm |
| Belső méretek felül H x Sz | 53,4 x 36,6 cm |
| Belső méret, magasság | 29,7 cm |
| Súly | 3,17 kg |
| Ktérfogat | 53,5 liter |
| Szín | égszín-kék hasonló RAL 5015 |
| Anyaga | PP |
Konfigurálja a kívánt cikket igényeinek megfelelően:
Válassza ki a kívánt színt/színeket a cikk egyes komponenseihez.