Részletek
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 33,3 cm |
| Belső méret H x S x M | 51,6 x 31,6 x 28,4 cm |
| Kivitel | 2 tekerccsel és teleszkópos fogantyúval |
| Mély fedél és alj | 4,8 + 23,5 cm |
| Rakatmagasság | 33 cm |
| Súly | 5,49 kg |
| Ktérfogat | 50 liter |
| Lakat | 2 egyforma kulccsal zárható zárral |
| Fogantyúk száma | 3 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon, 2 fogantyú az elülső oldalon |
| Felszerelés | nem felszerelt |
| Anyaga | PP |
| Tanúsítvány | IP67, UN |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


Szögletes párnázás
induló ár 230,84 EUR


Körkörös párnázás
induló ár 264,43 EUR


Körkörös párnázás rekeszekkel
induló ár 233,38 EUR


Párnázott betét
induló ár 439,64 EUR


T párnázott betét
induló ár 328,83 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 299,03 EUR
Tartozékok


PU-csomós puha habszivacs fedélbetét CP 64 számára
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
induló ár 13,37 EUR


Habszivacstábla párnázás védőkofferekhez használható
CP S SEWW 6433
CP S SEWW 6433
induló ár 83,83 EUR


Teljes párnázás védőkofferekhez használható
CP SERP 6433
CP SERP 6433
induló ár 39,32 EUR


Betét védőtokokhoz
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
induló ár 200,60 EUR


Trolley aljzatkiegyenlítő védőtokokhoz
CP AB6433
CP AB6433
induló ár 17,20 EUR





