Részletek
| Külső méret H x S x M | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Belső méret H x S x M | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Mély fedél és alj | 3,8 + 11 cm |
| Rakatmagasság | 16,5 cm |
| Súly | 7,48 kg |
| Ktérfogat | 57 liter |
| Lakat | zár nélkül |
| Fogantyúk száma | 3 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon, 2 fogantyú az elülső oldalon |
| Felszerelés | nem felszerelt |
| Kerekek száma | 2 |
| Anyaga | PP |
| Tanúsítvány | IP67, UN |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


Párnázás
induló ár 214,17 EUR


Szögletes párnázás
induló ár 279,72 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 205,87 EUR
Tartozékok


PU-csomós puha habszivacs fedélbetét CP 124 számára
CP SEDNW 124
CP SEDNW 124
induló ár 33,05 EUR


Puha szivacsbetét védőkofferekhez használható
CP S SEW 12416
CP S SEW 12416
induló ár 79,79 EUR


Lakat védőtokokhoz
CP VHS TSA
CP VHS TSA
induló ár 7,62 EUR






