Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Belső méret H x S x M | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Mély fedél és alj | 3,9 + 11,1 cm |
| Rakatmagasság | 16,5 cm |
| Súly | 2,52 kg |
| Ktérfogat | 12 liter |
| Lakat | zár nélkül |
| Fogantyúk száma | 1 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon |
| Felszerelés | Körkörös párnázás rekeszekkel |
| Anyaga | PP |
| Tanúsítvány | IP67, UN |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


nem felszerelt
induló ár 44,79 EUR


Szögletes párnázás
induló ár 99,52 EUR


Körkörös párnázás
induló ár 66,50 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 97,45 EUR
Tartozékok


Vállszíj 2 db. karabinerrel
CP SG R
CP SG R
induló ár 35,84 EUR


Lakat védőtokokhoz
CP VHS TSA
CP VHS TSA
induló ár 7,62 EUR





