Részletek
| Külső méret H x S x M | 40 x 30 x 22,3 cm |
| Belső méret H x S x M | 34,3 x 22,3 x 20,5 cm |
| Mély fedél és alj | 3,9 + 16,6 cm |
| Rakatmagasság | 22 cm |
| Súly | 2,21 kg |
| Ktérfogat | 17 liter |
| Lakat | zár nélkül |
| Fogantyúk száma | 1 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon |
| Felszerelés | nem felszerelt |
| Anyaga | PP |
| Tanúsítvány | IP67, UN |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


Szögletes párnázás
induló ár 91,11 EUR


Körkörös párnázás
induló ár 94,91 EUR


Körkörös párnázás rekeszekkel
induló ár 89,55 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 115,01 EUR
Tartozékok


PU-csomós puha habszivacs fedélbetét CP 43 számára
CP SEDNW 43
CP SEDNW 43
induló ár 7,32 EUR


Teljes párnázás védőkofferekhez használható
CP SERP 4322
CP SERP 4322
induló ár 16,89 EUR


Lakat védőtokokhoz
CP VHS TSA
CP VHS TSA
induló ár 7,62 EUR






