Részletek
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Belső méret H x S x M | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Mély fedél és alj | 4,8 + 21,1 cm |
| Rakatmagasság | 27,5 cm |
| Súly | 4,23 kg |
| Ktérfogat | 46 liter |
| Lakat | zár nélkül |
| Fogantyúk száma | 1 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon |
| Felszerelés | nem felszerelt |
| Anyaga | PP |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


Szögletes párnázás
induló ár 129,18 EUR


Körkörös párnázás
induló ár 141,61 EUR


Körkörös párnázás rekeszekkel
induló ár 133,01 EUR


Párnázott betét
induló ár 328,60 EUR


T párnázott betét
induló ár 243,42 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 169,29 EUR
Tartozékok


PU-csomós puha habszivacs fedélbetét CP 64 számára
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
induló ár 13,37 EUR


Teljes párnázás védőkofferekhez használható
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
induló ár 27,33 EUR


Betét védőtokokhoz
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
induló ár 200,60 EUR






