Részletek
| Külső méret H x S x M | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Belső méret H x S x M | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Mély fedél és alj | 4,8 + 21,1 cm |
| Rakatmagasság | 27,5 cm |
| Súly | 4,87 kg |
| Ktérfogat | 46 liter |
| Lakat | zár nélkül |
| Fogantyúk száma | 3 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon, 2 fogantyú az elülső oldalon |
| Felszerelés | Körkörös párnázás |
| Anyaga | PP |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


nem felszerelt
induló ár 93,26 EUR


Szögletes párnázás
induló ár 197,12 EUR


Körkörös párnázás rekeszekkel
induló ár 155,45 EUR


Párnázott betét
induló ár 357,78 EUR


T párnázott betét
induló ár 265,87 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 198,46 EUR
Tartozékok


Vállszíj 2 db. karabinerrel
CP SG R
CP SG R
induló ár 35,84 EUR


Lakat védőtokokhoz
CP VHS TSA
CP VHS TSA
induló ár 7,62 EUR





