Részletek
| Külső méret H x S x M | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Belső méret H x S x M | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Mély fedél és alj | 3,8 + 11 cm |
| Rakatmagasság | 16,5 cm |
| Súly | 7,6 kg |
| Ktérfogat | 57 liter |
| Lakat | 4 egyforma kulccsal zárható zárral |
| Fogantyúk száma | 3 fogantyú |
| Fogantyú kivitelezése | 1 fogantyú a hosszanti oldalon, 2 fogantyú az elülső oldalon |
| Felszerelés | nem felszerelt |
| Kerekek száma | 2 |
| Anyaga | PP |
| Tanúsítvány | IP67, UN |
| Szín | vérnarancs hasonló RAL 2002 |
Termékinformáció
Termékbiztonsági és megfelelőségi információk
Nyomtatott verzió
Konfigurációk


Párnázás
induló ár 218,03 EUR


Szögletes párnázás
induló ár 284,73 EUR


Hullámos szivacsbélés
induló ár 208,60 EUR






