Részletek
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Átmérő x Magasság | 32,6 x 32,4 cm |
| belmagasság | 30,5 cm |
| Súly | 614 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 20 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Átmérő x Magasság | 32,6 x 32,4 cm |
| belmagasság | 30,5 cm |
| Súly | 614 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 20 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
Konfigurálja a kívánt cikket igényeinek megfelelően:
Válassza ki a kívánt színt/színeket a cikk egyes komponenseihez.