Részletek
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Külső méret H x S x M | 28,6 x 19,8 x 27,3 cm |
| Belső méret, magasság | 25,7 cm |
| Súly | 417 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 10,3 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Külső méret H x S x M | 28,6 x 19,8 x 27,3 cm |
| Belső méret, magasság | 25,7 cm |
| Súly | 417 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 10,3 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
Konfigurálja a kívánt cikket igényeinek megfelelően:
Válassza ki a kívánt színt/színeket a cikk egyes komponenseihez.