Szczegóły
| Wymiary D x S x W | 60 x 40 x 13,7 cm |
| Powierzchnia górna | Ażurowy |
| Wykonanie | 4 stopki |
| Krawędź zabezpieczająca przerywana | Blokada zewnętrzna 7 mm |
| Ciężar | 1,58 kg |
| Zakres tolerancji ± | 10% |
| Materiał | HD-PE |
| Kolor | czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
| Zauważyć | nie nadają się do wysokiego składowania |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana


