Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 30 x 20 x 18,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 15 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty otwarte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Ciężar | 903 g |
| Zawartość | 7,57 litrów |
| Materiał | ESD PP |
| Składający się z | 1 pojemnik 1 pokrywa zawiasowa 2 zawiasy 2 dźwignie zamykające |
| Zauważyć | Nowy design: Uchwyt z promieniem; Wykonanie spodu gładkie |
| Kolor | czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Właśc. oporność czynna* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
* Wskazówka: informujemy, że ze względu na występujący w procesie produkcji przepływ materiału gotowy produkt może wykazywać różne właściwości elektryczne.
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Montaż — pokrywa
Wersja drukowana





