Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 7,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 37 x 27 x 7 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 5,8 cm |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Ciężar | 689 g |
| Zawartość | 6,9 litrów |
| Materiał | ESD PP |
| Właśc. oporność czynna* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Kolor | czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
* Wskazówka: informujemy, że ze względu na występujący w procesie produkcji przepływ materiału gotowy produkt może wykazywać różne właściwości elektryczne.
Informacja o produkcie
Akcesoria


Pokrywa ESD, przewodząca elektryczność do pojemników euro
ESD DE 43
ESD DE 43
od 28,58 zł



