Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Uchwyt składany | brak |
| Wykonanie | z zamkiem |
| Uchwyty | Uchwyty zamknięte |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Pojemność | 20 litrów |
| Ciężar | 2,13 kg |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | Pojemnik, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Zawiasy i zatrzaski: szary antracytowy podobne RAL 7016 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Akcesoria


Wkładki piankowe z wyjmowanymi kostkami do pojemników Euro
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
od 41,78 €







