Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 60 x 40 x 33,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 57 x 37 x 30,7 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 30,7 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty | Uchwyty otwarte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Składający się z | 1x EG 64/32 BO 1x SD 64 |
| Pojemność | 66 litrów |
| Ciężar | 3,22 kg |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | Pojemnik, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Zawiasy i zatrzaski: czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Montaż — pokrywa
Wersja drukowana
Akcesoria


Wkładki pokrywy do pojemników Euro
EG SEDW 64
EG SEDW 64
od 46,20 zł



